Podnikatelia v obci

Vyhľadávanie

Translátor


Pečať rozvoja obcí a miest

Pečať rozvoja obcí a miest

Ochrana osobných údajov

Kamerový systém

V súlade so Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov upozorňujeme občanov, že od 12. decembra 2015 je obec Prašice monitorovaná kamerovým systémom.

 

Obecný futbalový klub obce Prašice – sezóna 2017/2018


Do nového súťažného ročníka klub prihlásil 3 družstvá - „A-čko", U15 - starší žiaci a U13 – mladší žiaci. Nepodarilo sa obnoviť družstvo dorastu, vzhľadom k malému počtu aktívnych hráčov, ktorí v tomto problematickom veku nestratili záujem o futbal a celkovo šport ako taký. Komplikovaná situácia nastala v lete aj v "A-mužstve", kde skončil tréner Michal Janega a bolo potrebné urobiť viaceré kroky na prestupovom poli, no nie len na ňom, aby sa situácia skonsolidovala a družstvo dospelých, ktoré je tým najviac sledovaným celkom, začalo súťaž adekvátne k vytvoreným podmienkam.

 

Aj preto hlavnou úlohou nášho klubu zostáva pritiahnuť k športu tých najmenších a postupne vybudovať zdravú základňu pre náš klub. Uvedomujeme si, že v dnešnej dobe informačných technológii, sociálnych sietí a iných možností, ktoré sa deťom ponúkajú bez potreby vynaložiť akékoľvek úsilie, je úloha ľudí, ktorí "robia futbal", mimoriadne ťažká. Napriek tomu sa snažíme ponúknuť deťom a mládeži inú alternatívu: radosť z pohybu, z hry, fungovanie v inom kolektíve, aký poznajú z triedy, ale aj učenie sa zodpovednosti voči ostatným.

 

Pod vedením trénerov si osvoja základné futbalové zručnosti, koordináciu, obratnosť, rýchlosť, prácu s loptou, jednoducho presne to, čo tejto „Generácii X" chýba. Na začiatku každej športovej kariéry stačí naozaj málo: JE TO LEN CHUŤ PRAVIDELNE TRÉNOVAŤ.

 

Výbor OFK sa preto snaží vytvárať také podmienky, aby naši hráči mohli plnohodnotne napredovať, nemali dôvod k odchodu do iných klubov a aby sme pritiahli aj tých, ktorí k nám cestu zatiaľ nenašli.

 

BUDEME SPOKOJNÍ, KEĎ SA DOSPELÍ, MLÁDEŽ A DETI BUDÚ TEŠIŤ NA KAŽDÝ NASLEDUJÚCI TRÉNING, ZÁPAS, ČI TURNAJ A SVOJOU HROU BAVIŤ AJ NÁROČNÉHO PRAŠICKÉHO FANÚŠIKA.

 

Informácie o klube: 

 

Info aj na facebooku:

Dátum a meniny

Pondelok, 20. August 2018

Dnes: Anabela
Zajtra: Jana

Presný čas

Tlačené publikácie

Obecný cintorín

Predpoveď počasia

Aktuálne kurzy valút


Adobe Pdf

Ak sa Vám nedajú prehliadať niektoré dokumenty, pravdepodobne nemáte nainštalovaný Adobe Acrobat Reader. Stiahnuť si ho môžete tu: