Podnikatelia v obci

Vyhľadávanie

Translátor


Pečať rozvoja obcí a miest

Pečať rozvoja obcí a miest

Ochrana osobných údajov

Kamerový systém

V súlade so Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov upozorňujeme občanov, že od 12. decembra 2015 je obec Prašice monitorovaná kamerovým systémom.

 

 

nemesova

ERIKA NEMEŠOVÁ


Bydlisko: Slnečná ul. č. 408/85
956 22 Prašice

tel./fax: 038/5391421
mobil: 0903 247193
mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 

Erika Nemešová sa ujala funkcie starostky 11.1.2011 po 36-tich rokoch práce na obecnom úrade. „Našu obec doteraz viedli iba muži, s ktorými som od roku 1974 spolupracovala na rôznych postoch ako matrikárka, vedúca hospodárskosprávneho odboru a prednostka obecného úradu. Preto chcem zužitkovať svoje skúsenosti, ktoré som získala. Mojim krédom je nezištne pracovať a riešiť problémy k spokojnosti všetkých vekových kategórií občanov tak, aby mohol každý občan odísť z úradu s pocitom, že vybavil, čo potreboval.“

 

Starosta obce zvoláva a vedie zasadnutia obecného zastupiteľstva, vykonáva obecnú správu, zastupuje obec vo vzťahu k štátnym orgánom, k právnickým a fyzickým osobám, rozhoduje vo všetkých veciach správy obce, je štatutárnym orgánom v majetkovoprávnych vzťahoch obce a v pracovnoprávnych vzťahoch zamestnancov obce.

Dátum a meniny

Utorok, 21. August 2018

Dnes: Tichomír
Zajtra: Filip

Presný čas

Tlačené publikácie

Obecný cintorín

Predpoveď počasia

Aktuálne kurzy valút


Adobe Pdf

Ak sa Vám nedajú prehliadať niektoré dokumenty, pravdepodobne nemáte nainštalovaný Adobe Acrobat Reader. Stiahnuť si ho môžete tu: