Podnikatelia v obci

Vyhľadávanie

Pečať rozvoja obcí a miest

Pečať rozvoja obcí a miest

Ochrana osobných údajov

Kamerový systém

V súlade so Zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov upozorňujeme občanov, že od 12. decembra 2015 je obec Prašice monitorovaná kamerovým systémom.

 

THE MACHINES OF GOD

Kapelu The Machines of God založili začiatkom roku 2006 Martin Lacika (gitara, spev), Radovan Lacika (bicie) a Juraj Čakajda (gitara).


The Machines of God
Zľava: Mare Okša (basa), Miro Grežďo (klávesy), Juraj Čakajda (gitara), Juraj Bajzík (bicie), Martin Lacika (spev, gitara)

Pôvodne to mala byť oddychová kapela na spestrenie víkendov. Neskôr zobrali do svojich radov basgitaristu Mareka Okšu a kapela začala tvoriť vlastné skladby a odohrala prvé koncerty. Vtedy sa rozhodli, že sa skúsia presadiť aj na slovenskej rock-metalovej scéne a koncom roku 2007 do kapely prichádza nový bubeník Juraj Bajzík a klávesák Miro Grežďo. Od tejto doby sa snažia pracovať na nových skladbách a hrať na koncertoch. Do konca roku 2009 by chceli nahrať štúdiový materiál na väčšiu prezentáciu kapely, ktorá by im pomohla zahrať si na väčších koncertoch a festivaloch.
www.bandzone.cz/themachinesofgodThe Machines of God
(na fotke sú zľava: Martin Lacika, Juraj Čakajda, Marek Okša, Miro Grežďo, Juraj Bajzík)

MONASTERY, TORMENT

Hudobné začiatky jednotlivých členov siahajú už do histórie. Marek Okša v roku 1993 založil prvú rockovú kapelu v Prašiciach Monastery, ktorá tu aj odohrala zopár koncertov. Za podpory týchto chalanov sa podarilo roku 2001 založiť metalovú kapelu Torment , v ktorej hrali Juraj Bajzík, Juraj Čakajda a Rasťo Terek. Táto kapela odohrala desiatky koncertov po Slovensku aj so zahraničnými kapelami napr. z Česka, Maďarska, Talianska či Mexika. Začiatkom roku 2009 vymenili basgitaristu a do kapely prišiel Marek Okša.
www.bandzone.cz/tormenthladaspevakaskupina Torment
Na fotke sú zľava: Marek Okša (basa), Juraj Čakajda (gitara, vokály), Juraj Bajzík (bicie, vokály).

Počas týchto dlhých rokov jednotliví členovia pôsobili (okrem našich domácich kapiel: Monastery, Torment a The Machines of God) aj v iných kapelách ako napr: PKO, Chronos, Until To Die, Godnoise, Mors Omia Solvit, Thalarion či Head2Down... Momentálne sa všetci venujú len výlučne dvom kapelám a to The Machines of God a Torment.

Dátum a meniny

Piatok, 3. Júl 2020

Dnes: Miloslav
Zajtra: Prokop

Tlačené publikácie

Obecný cintorín

Počítadlo návštev

Adobe Pdf

Ak sa Vám nedajú prehliadať niektoré dokumenty, pravdepodobne nemáte nainštalovaný Adobe Acrobat Reader. Stiahnuť si ho môžete tu:

Súbory Cookies

Upozornenie !

 

Na stránkach používame z dôvodu zlepšenia ich činnosti súbory Cookies.