Podnikatelia v obci

Vyhľadávanie

Pečať rozvoja obcí a miest

Pečať rozvoja obcí a miest

Ochrana osobných údajov

Kamerový systém

V súlade so Zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov upozorňujeme občanov, že od 12. decembra 2015 je obec Prašice monitorovaná kamerovým systémom.

 

Obecný futbalový klub obce Prašice – sezóna 2017/2018


Do nového súťažného ročníka klub prihlásil 3 družstvá - „A-čko", U15 - starší žiaci a U13 – mladší žiaci. Nepodarilo sa obnoviť družstvo dorastu, vzhľadom k malému počtu aktívnych hráčov, ktorí v tomto problematickom veku nestratili záujem o futbal a celkovo šport ako taký. Komplikovaná situácia nastala v lete aj v "A-mužstve", kde skončil tréner Michal Janega a bolo potrebné urobiť viaceré kroky na prestupovom poli, no nie len na ňom, aby sa situácia skonsolidovala a družstvo dospelých, ktoré je tým najviac sledovaným celkom, začalo súťaž adekvátne k vytvoreným podmienkam.

 

Aj preto hlavnou úlohou nášho klubu zostáva pritiahnuť k športu tých najmenších a postupne vybudovať zdravú základňu pre náš klub. Uvedomujeme si, že v dnešnej dobe informačných technológii, sociálnych sietí a iných možností, ktoré sa deťom ponúkajú bez potreby vynaložiť akékoľvek úsilie, je úloha ľudí, ktorí "robia futbal", mimoriadne ťažká. Napriek tomu sa snažíme ponúknuť deťom a mládeži inú alternatívu: radosť z pohybu, z hry, fungovanie v inom kolektíve, aký poznajú z triedy, ale aj učenie sa zodpovednosti voči ostatným.

 

Pod vedením trénerov si osvoja základné futbalové zručnosti, koordináciu, obratnosť, rýchlosť, prácu s loptou, jednoducho presne to, čo tejto „Generácii X" chýba. Na začiatku každej športovej kariéry stačí naozaj málo: JE TO LEN CHUŤ PRAVIDELNE TRÉNOVAŤ.

 

Výbor OFK sa preto snaží vytvárať také podmienky, aby naši hráči mohli plnohodnotne napredovať, nemali dôvod k odchodu do iných klubov a aby sme pritiahli aj tých, ktorí k nám cestu zatiaľ nenašli.

 

BUDEME SPOKOJNÍ, KEĎ SA DOSPELÍ, MLÁDEŽ A DETI BUDÚ TEŠIŤ NA KAŽDÝ NASLEDUJÚCI TRÉNING, ZÁPAS, ČI TURNAJ A SVOJOU HROU BAVIŤ AJ NÁROČNÉHO PRAŠICKÉHO FANÚŠIKA.

 

Informácie o klube: 

 

Info aj na facebooku:

Dátum a meniny

Streda, 8. Júl 2020

Dnes: Lujza
Zajtra: Amália

Tlačené publikácie

Obecný cintorín

Počítadlo návštev

Adobe Pdf

Ak sa Vám nedajú prehliadať niektoré dokumenty, pravdepodobne nemáte nainštalovaný Adobe Acrobat Reader. Stiahnuť si ho môžete tu:

Súbory Cookies

Upozornenie !

 

Na stránkach používame z dôvodu zlepšenia ich činnosti súbory Cookies.