Podnikatelia v obci

Vyhľadávanie

Pečať rozvoja obcí a miest

Pečať rozvoja obcí a miest

Ochrana osobných údajov

Kamerový systém

V súlade so Zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov upozorňujeme občanov, že od 12. decembra 2015 je obec Prašice monitorovaná kamerovým systémom.

 

 

nemesova

ERIKA NEMEŠOVÁ


Bydlisko: Slnečná ul. č. 408/85
956 22 Prašice

tel./fax: 038/5391421
mobil: 0903 247193
mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 

Erika Nemešová sa ujala funkcie starostky 11.1.2011 po 36-tich rokoch práce na obecnom úrade. „Našu obec doteraz viedli iba muži, s ktorými som od roku 1974 spolupracovala na rôznych postoch ako matrikárka, vedúca hospodárskosprávneho odboru a prednostka obecného úradu. Preto chcem zužitkovať svoje skúsenosti, ktoré som získala. Mojim krédom je nezištne pracovať a riešiť problémy k spokojnosti všetkých vekových kategórií občanov tak, aby mohol každý občan odísť z úradu s pocitom, že vybavil, čo potreboval.“

 

Starosta obce zvoláva a vedie zasadnutia obecného zastupiteľstva, vykonáva obecnú správu, zastupuje obec vo vzťahu k štátnym orgánom, k právnickým a fyzickým osobám, rozhoduje vo všetkých veciach správy obce, je štatutárnym orgánom v majetkovoprávnych vzťahoch obce a v pracovnoprávnych vzťahoch zamestnancov obce.

Dátum a meniny

Utorok, 21. Január 2020

Dnes: Vincent
Zajtra: Zora

Tlačené publikácie

Obecný cintorín

Počítadlo návštev

Adobe Pdf

Ak sa Vám nedajú prehliadať niektoré dokumenty, pravdepodobne nemáte nainštalovaný Adobe Acrobat Reader. Stiahnuť si ho môžete tu:

Súbory Cookies

Upozornenie !

 

Na stránkach používame z dôvodu zlepšenia ich činnosti súbory Cookies.